Svůdné
texty
na web

Spolu vynecháme dlouhé plkání, klišé a prázdné fráze a ponoříme se do toho, co je pro vaše čtenáře důležité.

Dáme jim důvod číst a u toho je okouzlíme. Nebudeme se zaměřovat na vás a váš produkt, ale na to, co díky němu získá zákazník.

Právě o tom to je. 

Barvitě popsat chutě a vůně, po kterých člověk touží.

Stručně, ale úderně.

Sice míváme seznamy plusů a mínusů, ale stejně nakupujeme na základě emocí (ač jsou často dobře maskované a podvědomé). Firmy jako Apple nám dokazují, jak ohromnou moc má láska ke značce. Touha polapit trochu jejího třpytu.

Pojďme zkusit udělat podobnou ikonu i z vás. Zkusit – nebudu vám tvrdit, že mé texty udělají všechnu práci za vás a do roka a dne z vás bude superúspěšný gigant s jachtou a vlastním ostrovem. Záleží i na vašem produktu, marketingu a přístupu. 

Jestli to ale máte zmáknuté… pak spolu můžeme dokázat velké věci.

Psychologický copywriting vám ukáže,
jak ohromnou moc mají slova

Existuje celá řada pokusů, které jasně dokazují, že slova, která použijete ve své prosbě či nabídce, mají zásadní vliv na její výsledek. Ohromujícím způsobem. Na základě mnoha různých principů. Doporučuji například psychologa Roberta Cialdiniho, který o tom píše lehkou formou a vše podkládá studiemi.

Právě psychologie je důvod, proč jsou některé reklamy tak úspěšné a proč do nich firmy neváhají investovat ohromné balíky peněz.

Psychologii používám všude, ale píšu různými styly

Jednou je totiž třeba použít maximum kreativity a slovy pohladit, podruhé energicky načutnout. Jindy hlavně žádné vtípky, jen neředěná serióznost a spolehlivost. 

Kreativně a hřejivě

www.lagom.cz

Průbojně a odvážně

www.rockdesign.studio

Profesionálně i osobitě

www.akbc.cz

Seriózně a reprezentativně

www.obspraha.cz

Pár dalších různorodých ukázek

www.artevio.com

www.alfaresidence.cz

www.bydlenikbelicky.cz

www.brytro.cz

www.ebizahrady.cz

Kvalitní copywriting ale dělá víc,
než je vidět na první pohled

Šetří i váš čas, protože efektivně a jasně komunikuje vše důležité, a lidé se na vás proto nemusí tak často obracet s dotazy. A – tohle je stejně důležité – pomůže vám cítit se úspěšně a mít z podnikání radost. Protože když jste na svou prezentaci opravdu hrdí, život je hned růžovější.

Chcete ochutnat úspěch hvězdných textů?

Napište mi.
A jestli chcete, nejprve mrkněte na můj ceník a na to, jak bude naše spolupráce vypadat.