T-shock: SEO popisky

Copywriting: SEO popisky

Doby, kdy jsem psala popisky pro e-shopy, už jsou spíš pryč. Většina e-shopů totiž tyto texty podceňuje a raději je zadá nějakému levnému copywriterovi začátečníkovi.

Díky tomu jsou dnes obchody plné těch prázdných řečí typu: „V moderní době všichni jezdí autem.“

V zásadě to chápu. Nechat si vše napsat profesionálním copywriterem je pro větší obchody nákladné. Navíc texty přece nikdo nečte, že?

Omyl. To průměrné texty nikdo nečte. Dobré texty dají vašemu obchodu osobnost. A ta pro vás může znamenat ohromný rozdíl v úspěchu a zisku. Práce profíka není zbytečný luxus. Je to investice, krok na cestě k úspěchu.

Firma T-shock je zaběhnutá a úspěšná. Chápe, že se musí prezentovat na úrovni. Tady není prostor pro prázdné řeči a levný copywriting. Dokonce ani tehdy, když sledujeme především SEO.

Ve spolupráci se skvělou marketingovou firmou Artevio jsme proto vytvořili SEO popisky, ze kterých je klient nadšený. Artevio jsou odborníci přes SEO a moderní propagaci (mohu vřele doporučit!), takže vytvořili skvělý plán akce, já dodala texty. Většina zákazníků opravdu bude číst je začátek textu, který je umístěný před produkty. K pokračování se nedostane. A to je zcela v pořádku. Začátek je dostatečně úderný a motivující. Zbytek jsme vytvořili hlavně pro SEO.

Ale jaký je hlavní rozdíl mezi těmito SEO popisky a těmi levnými, které seženete na webtrhu? Ten, že když se zákazník přece začte do těchto textů, získá k vám větší pouto, důvěru a motivaci koupit. Tyto texty budují brand.

Mrkněte třeba na kategorii dámských triček. Naše společné práce vesele pokračují, zatím máme asi deset nejdůležitějších kategorií a nekončíme (a přesně tak vyřešíte problém s tím, že profesionální copywriting zkrátka něco stojí. Je to jako v životě. Buď si můžete koupit hromadu levného salámu z bůhvíčeho každý den, nebo si jednou za týden raději dopřejete luxusní steak.)

T-shock: vtipná trička

0 Komentařů

Co myslíte vy?

Budeme rádi,
když se podělíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *